Ambulantní prodej

Objednávejte a prodávejte i v terénu

Pro práci prodejců v terénu disponuje systém Signys mobilním řešením pro příjem objednávek a prodej zboží.

V terénu je možné prodat zboží (systém ambulantní prodej), provést závozy či přijímat objednávky. Data jsou poskytována přímo ze systému Signys a doklady, pořízené v terénu, si systém Signys převezme.

Aplikace je určena pro mobilní zařízení se systémem Android

Ambulantní prodej

Ambulantní prodej Signys je určen pro prodej u zákazníků v terénu. Výdajové a prodejní doklady, které vzniknou v terénu, jsou elektronicky předávány do centrály společnosti bez nutnosti přepisováni a úprav. Veškeré podklady pro prodej, informace o zákazníkovi, jsou přejímány ze systému Signys. Ambulantní prodej – neboli přímý prodej z rozvozových aut – je možné provádět jak na zjednodušené daňové doklady, tak na dodací listy s možností přímé fakturace. U prodejů pro stálé zákazníky (tzv. adresný prodej) jsou k dispozici veškeré informace o zákazníkovi (historie prodejů, dlužné doklady atd.) a brány v úvahu jeho cenové podmínky, nastavené v centrále společnosti. Při prodeji lze také zaznamenávat poznámky k zákazníkům.

Distribuční systém

Při závozu zákazníků na základě objednávek dochází k vystavování výdejních dokladů na místě u zákazníka. Jako podklad pro výdej slouží objednávky zákazníka z centrály. Prodejce má k dispozici data o partnerovi, jeho objednávkách, pohledávkách, stavu skladu, cenách zboží, slevách atd. Při pořizování dokladů jsou dodržovány všechny funkce systému Signys. Doklady tedy vznikají datově stejně, jako by vznikaly přímo v systému Signys. Takto vytvořené doklady je možné v terénu i tisknout. Distribuční systém lze přímo spojit s mobilním objednávkovým systémem. V případě, že pracovník společnosti nejen přijímá objednávky, ale i prodává zboží, pracuje pak pouze s jednou aplikací.

Objednávkový systém

Obchodní zástupce má k dispozici data o partnerovi, jeho objednávkách, pohledávkách, stavu skladu, cenách zboží, slevách atd. Při pořizování objednávek jsou dodržovány všechny funkce systému Signys. Doklady tedy vznikají datově stejně, jako by vznikaly přímo v systému Signys. Takto vytvořené doklady je možné v terénu i tisknout. Vystavené doklady jsou při spojení s centrálou přenášeny do systému Signys.

Mám zájem o více informací!

Mobilní řešení

  • aplikace pro Android
  • ambulantní prodej
  • provázání s obchodní a finanční částí IS Signys
  • vykrývání objednávek
  • obraty zákazníků
  • poznámky k návštěvám
  • stavy skladů
  • dlužné doklady
  • slevy, akční ceny
  • používaná zařízení - notebook, tablet, telefon
Tel.: 493 544 490