Služby zákazníkům

Služby našim zákazníkům

Předáním informačního systému Signys® do provozu komunikace mezi uživatelem a naší společností nekončí. Provoz firemního informačního systému ovlivňují nové požadavky zákazníků, neustále se vyvíjející technologie a měnící se legislativa. Proto poskytujeme pro naše klienty rozsáhlou profesionální podporu.

Aktualizace

Signys pro Vás neustále rozšiřujeme o nové možnosti a pečlivě dbáme, aby se vyvíjel spolu se současným softwarem, hardwarem i legislativou. Četnost aktualizací je zcela ve Vašich rukou - od jednorázové inovace až po pravidelné aktualizace.

Technická podpora

Vyskytl se problém? Buďte bez obav, jistíme Vás. Naši odborní pracovníci Vám okamžitě pomohou problém vyřešit telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Šetříme Váš čas i finanční prostředky. Méně závažné problémy, úpravy a nastavení systému Vám tak hravě vyřešíme pomocí vzdáleného přístupu. Garantujeme Vám, že eleganci tohoto řešení si rychle oblíbíte.

Školení

Chápeme, že z přechodu na nový firemní informační systém můžete mít obavy. Abychom Vám seznámení se Signysem co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro Vás řadu účinných školení. Práci s informačním systémem si sami vyzkoušíte v podnikové praxi na vlastních datech, takže se brzy budete cítit jako ryba ve vodě.

Jsou situace, kdy je osobní zásah na Vašem pracovišti nenahraditelný. V takovém případě k Vám vyšleme specialistu, který vyřeší Vaše požadavky ve všech potřebných oblastech systému najednou. Rychle, bez odkladu a spolehlivě.

Zákaznické doplňky

Vznikl Vám rozšířením firmy unikátní požadavek na podnikový informační systém, o který byste chtěli svůj Signys rozšířit? Žádný problém. Zanalyzujeme Vaše potřeby, navrhneme řešení a v příští verzi již můžete své nové funkce plně využívat.

Osobní konzultace

Jsou situace, kdy je osobní zásah na Vašem pracovišti nenahraditelný. V takovém případě k Vám vyšleme specialistu, který vyřeší Vaše požadavky ve všech potřebných oblastech systému najednou.

Vzdálený přístup

Šetříme Váš čas i finanční prostředky. Méně závažné problémy, úpravy a nastavení systému Vám vyřešíme pomocí vzdáleného přístupu.

Mám zájem o více informací!
Tel.: 493 544 490