Moduly

Čtečky

Systém Signys® umožňuje evidenci čárových kódů na zboží. Tyto kódy nejsou nijak specifikovány a je možno používat všechny standardní typy (EAN13, CODE28….). Zároveň systém Signys® umožňuje generování, tisk a zpracování 2D čárových kódů.

Každá položka může mít evidováno více čárových kódů různých typů. Všechny tyto kódy jsou podporovány jak ve stacionárních, tak mobilních čtečkách. Systém Signys® podporuje jak klasické čtečky čárového kódu, tak přenosné datové terminály se zabudovaným snímačem čárových kódů.

Je umožněno využívat i identifikaci zákazníka pomocí zákaznických karet s čárovým kódem.

Čtečky čárových kódů jsou podporovány přes celý systém. Použití těchto zařízení přináší zrychlení a zefektivnění činností při práci se skladovými položkami.

Mobilní terminály

Přenosný terminál je vybaven pamětí, do níž lze exportovat číselník zboží včetně cen, skladové zásoby a partnery. Při práci s položkami jsou po sejmutí čárového kódu, příp. po ručním dohledání k dispozici všechny základní údaje. Výdej zboží pomocí přenosného terminálu může probíhat i na základě identifikace partnera zákaznickou kartou, označenou čárovým kódem. V takovém případě je možné nastavit i kontroly na platební morálku daného partnera a na oprávněnost osoby k odběru.

Mezi další vlastnosti patří i práce s více čárovými kódy u jednoho zboží. I tyto informace jsou umístěny ve čtečce, takže dojde k dohledání potřebné položky. Po sejmutí čárového kódu je obsluhou zadán počet kusů k výdeji, na inventuře či k objednání. Po zadání všech požadovaných položek operátor provede přenos do systému Signys®, kde dojde k automatickému zpracování nachystaných údajů z mobilního zařízení.

Při práci s mobilními čtečkami čárového kódu je také možné zpracovávat doplňující informace u zboží, jako jsou skladové místo, expirace, šarže, výrobní čísla.

Pomocí přenosných datových terminálů lze v systému Signys® zpracovávat:

  • adresný i neadresný přímý prodej
  • výdej zboží na výdejky
  • výdej zákaznické objednávky
  • inventury
  • přípravu dodavatelské objednávky / chybějící zboží na skladě
  • kontrolu fyzického vyskladnění oproti vystavenému dokladu
  • určení skladových pozic v systému po fyzickém zaskladnění

Tisk čárových kódů

Volitelně lze funkcionalitu datových terminálů podpořit tiskárnami čárových kódů. Systém Signys® obsahuje návrhář tiskových sestav, ve kterém je možno vytvářet vlastní formuláře na tisk čárových kódů, ať již na speciální tiskárny čárových kódů nebo klasické tiskárny.

Tisk je podporován v celé oblasti práce se zbožím a vždy je možné vytisknout počet etiket podle množství, podle počtu položek nebo v libovolně zadaném počtu.

Generování čárových kódů

Pokud uživatel používá vlastní definici čárových kódů, systém Signys® nabízí možnost generování kódů pro artikly podle sestavení kódu uživatelem.

Mám zájem o více informací!
Tel.: 493 544 490