Moduly

Čárové kódy, mobilní skladník

Systém Signys® umožňuje evidenci čárových kódů na zboží. Tyto kódy nejsou nijak specifikovány a je možno používat všechny standardní typy (EAN13, CODE28….). Zároveň systém Signys® umožňuje generování, tisk a zpracování 2D čárových kódů.

Každá položka může mít evidováno více čárových kódů různých typů. Všechny tyto kódy jsou podporovány jak ve stacionárních, tak mobilních čtečkách. Systém Signys® podporuje jak klasické čtečky čárového kódu, tak přenosné datové terminály se zabudovaným snímačem čárových kódů.

Je umožněno využívat i identifikaci zákazníka pomocí zákaznických karet s čárovým kódem.

Čtečky čárových kódů jsou podporovány přes celý systém. Použití těchto zařízení přináší zrychlení a zefektivnění činností při práci se skladovými položkami.

Mobilní terminály - mobilní skladník

Systém Signys disponuje mobilní aplikací pro řízení skladů, pro logistiku a rozvozy - Signys Logistics. Aplikace podporuje skladové operace příjmu, výdeje, zaskladnění, převodu zboží. Pomáhá při expedici zboží (nakládky, pickování) a zároveň je používána při rozvozech a potvrzování zásilek. Jedná se o on-line aplikaci, napojenou přímo na skladovou a obchodní část IS Signys. Veškeré operace jsou prováděny v reálném čase. Údaje se okamžitě načítají ze systému Signys a úkony, provedené ve čtečce, se ihned do systému zapisují. Uživatel systému Signys má tak ihned informace o probíhajících pracích na skladě a pracovník na skladě či na rozvozu naopak okamžitě k dispozici doklady a aktuální údaje z centrály. Ovládání aplikace a pracovní postupy jsou optimalizovány, aby nedocházelo ke zbytečným úkonům či zobrazování nepotřebných informací. Jednotlivé operace jsou velice efektivní s ohledem na skutečný provoz na skladě či v terénu. Veškeré operace probíhají prioritně snímáním čárových kódů, je však možné provádět operace i přímým zadáním operátorem. Aplikace je určena pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Signys Logistics je modulární. Nastavení příslušných modulů, stejně jako přístupová práva, se provádí v IS Signys. Aplikace umožňuje také lokalizaci prostředí (čeština, angličtina, němčina, bulharština, rumunština …)

Tisk čárových kódů

Volitelně lze funkcionalitu datových terminálů podpořit tiskárnami čárových kódů. Systém Signys® obsahuje návrhář tiskových sestav, ve kterém je možno vytvářet vlastní formuláře na tisk čárových kódů, ať již na speciální tiskárny čárových kódů nebo klasické tiskárny.

Tisk je podporován v celé oblasti práce se zbožím a vždy je možné vytisknout počet etiket podle množství, podle počtu položek nebo v libovolně zadaném počtu.

Generování čárových kódů

Pokud uživatel používá vlastní definici čárových kódů, systém Signys® nabízí možnost generování kódů pro artikly podle sestavení kódu uživatelem.

Mám zájem o více informací!
Tel.: 493 544 490