Moduly

Hotovostní prodej

Modul Prodejní terminál systému Signys® je určen pro přímý prodej za hotové, a to jak maloobchodní, tak prodej stálým obchodním partnerům. Prodej probíhá v reálném čase přímým odpisem prodávaného množství ze skladové evidence.

Modul Prodejní terminál je vyvinut tak, aby splňoval požadavky přímého prodeje – rychlost, jednoduchost, přehlednost.

Každý prodej je při ukončení autorizován. Systém je možno nakonfigurovat do stavu jedna pokladna = více operátorů, kde každý doklad může pořídit jiná obsluha. Pro obsluhu se nastavují přístupová oprávnění podle potřeby.

Prodejní terminál spolupracuje s mobilními čtečkami čárového kódu. Doklad poté vzniká automaticky přenosem ze čtečky.

Systém Signys® již obsahuje modul fiskálních pokladen, který je možné s certifikovanými zařízeními ihned začít používat.

Prodejní ceny, slevy, akce

Při přímém prodeji mohou být uplatňovány slevy, které jsou nastaveny u artiklů, partnerů, množstevní, obratové či na doklady. Pro prodej může být nastavena výchozí cenová hladina.

Platby při přímém prodeji

Při přímém prodeji mohou být využity typy plateb za hotové, platby kartami, platby šekem. Při odvodu tržeb pak dochází k filtraci těchto prodejů tak, aby neovlivňovaly skutečné tržby za hotové v pokladně.

Zároveň je možné přes modul Prodejní terminál přijímat hotovostní zálohy, které jsou poté při realizaci prodeje odečteny.

Pokladní periferie

Systém Signys® podporuje všechny standardní periferie pro pokladní prodej, a to jak lokálně, tak v režimu vzdáleného přístupu prodejního místa k centrální databázi (terminálový přístup) – pokladní zásuvky, displeje, pokladní tiskárny.

Tisk účtenky – prodejky probíhá jak na standardní tiskárny, tak na pokladní tiskárny (termální, jehličkové). Kdykoliv je k dispozici tisk kopie prodejky z evidence vystavených prodejek.

Systém Signys® je uzpůsoben pro používání dotykových obrazovek včetně rychlé volby zboží pomocí „šachovnice“ zboží.

Čárové kódy

Zboží lze při prodeji identifikovat čárovým kódem. Po vyhledání zboží systém připraví kartu zboží k prodeji podle předem nastavených parametrů (počet MJ, základní prodejní cena atd.)

Kódy lze na prodejně po příjmu zboží vytisknout např. na samolepící štítky. Podle požadavků je proveden tisk štítků podle přijímaného množství (1 MJ = 1 štítek), podle položek přijímaného zboží (1 položka = 1 štítek), podle libovolného uživatelského zadání.

Odvod tržeb, analýzy prodejů

Odvod tržeb z přímého prodeje může v systému Signys® probíhat podle potřeb prodejny po směnách, po ukončení pracovní doby, za libovolné časové období, za operátory atd. Tržby jsou zaznamenávány do modulu Pokladna se všemi náležitostmi včetně DPH a vazbami na příslušné prodejky.

Mám zájem o více informací!
Tel.: 493 544 490